Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LoLipop, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   Springfield üzletek
Kategória:   Ajakápolók

nyinails

2016. január 12.

Nagyon szeretem, két vagy három illatom is van, nagyon fincsi, folyton meg akarnám enni:D Én egész évben gyakorlatilag ezt használom.
Amikor gyógyszeres kezelés miatt teljesen kiszáradt a bőröm, és a gyógyszertári ajakbalzsam túl undorító és büdös volt nappali viseletre, ez segített át azon az időszakon. Folyton kentem vele a szám az égető érzés ellen, és nekem segített. Kicsit színezettek, ami engem nem zavar, és igazából lehet, hogy inkább szájfény, mivel csillogóbb, viaszos réteget hagy maga után. És véééégtelen sokáig elég, én már szerintem évek óta fogyasztom:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

LoLipop

2014. május 1.

Imádom a Springfieldnek ezeket az ajakbalzsamjait. Eszméletlenül jó illatuk van. Már a csomagolásnak is, kívülről ...
Nekem Mojitos-ban, meg Vanilles-ban van meg, (a zöld, és a kék) és leírhatatlanul jó az illatuk. Tényleg. Nagyon.Nagyon.
Az árát megéri, 500 Ft-ért lehet kapni, de nagyon sokáig jó. A kéket még télen kaptam(téli illat a vanília..de most is nagyon jó) , és tényleg, nagyon sokat használtam, de még mindig egy csomó van benne. A vanília illat nagyon, nagyon jó.
Remekül hidratál, és csillogást ad az ajkaknak.
A Mojito-s pedig....az is eszméletlenül jó illatú. Kicsit citromos,lime-os illata van talán.. De nagyon, nagyon jó.Igazi nyári. :) De persze más évszakban is remekül "hat".
Múltkor megkérdezte a barátnőm, hogy mi ez a jó illat...És a szájfény volt az.:)
És tartós, sokáig jó, és az illata is addig tart, amíg le nem mosod/törlöd.
Mindenkinek ajánlani tudom, egy próbát megér.:D
Tényleg.
Nem túlzok...

És BOCSIIIIII hogy egy regényt írtam, de megéri elolvasni.:D vagy mi. :D

Csak ajánlani tudom. Nálam 5/5********-re vizsgázott.:D :)

Csodaszeeeeeer..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Remekül hidratál, és csillogást ad az ajkaknak.
És tartós, sokáig jó, és az illata is addig tart, amíg le nem mosod/törlöd.
Mindenkinek ajánlani tudom, egy próbát megér.:D
Tényleg.
Nem túlzok...

És BOCSIIIIII hogy egy regényt írtam, de megéri elolvasni.:D vagy mi. :D

Csak ajánlani tudom. Nálam 5/5********-re vizsgázott.:D :)

Csodaszeeeeeer..