Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Springfield üzletek

Andi17

2013. március 1.

Akciós sminktermékekre nagy erőkkel vadászok, szeretek olcsón jó dolgokra szert tenni, ezzel a termékkel sem volt másként, talán 400 forintért szereztem be a Peach árnyalatot. Egyszerű, szofisztikált barackos árnyalt, ami majdnem minden bőrszínhez passzol és kiemeli azt. Tartós, könnyen felvihető és eldolgozható és szuperpigmentált. Jó vásár volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

Mandi

2013. február 22.

Ezt is leárazva vettem,a csinos kis doboza fogott meg, de nem bántam meg, mert szép a színe és erősen pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

balsika

2013. január 19.

Nekem 3 darabom van belőle, és mindet imádom!!! :D Keverem is a színeket, és olyan nagyon szép!
Tényleg nagyon tartós és borzasztó nagy adag. de egy dologra figyelni kell, könnyen túlzásba lehet vele esni... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 12.

Nagyon szép színekben kapható, én eddig csak egyet vettem, de azt egyszerűen imádom! Nagyon szép a színe könnyű felvinni és tartós. Nem mellesleg hatalmas mennyiség. Mikor megvettem képes voltam hetekig egyfolytában csak ezt használni, és ez nálam nagy szó :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.