Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Springfield üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Natalka

2013. július 10.

Barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a szájfényt Rosa árnyalatban. Magamtól biztos nem vettem volna meg, pedig szeretem az élénk színeket, de ez már szinte határeset... Lehet hogy találóbb lenne erre a termékre a fényes ajakkrém elnevezés, mert ez a szájfény annyira krémes, sűrű, h az ajkakon abszolút rúzs hatású, egységesen fénylő, nem vizes hatású. Ez az árnyalat egy rendkívül erős sötét pink/fukszia, hajszálnyi ezüstös (metálos?) beütéssel, szóval tényleg elég extra, iszonyat feltűnő :)
Az biztos, h ez halvány, szolid szemsminket kíván maga mellé, mert már önmagában öltöztet...
Én magamnak biztos nem ezt vettem volna, hanem vmi kevésbé erőset, de ettől még maga a termék nem rossz :) A textúrája kifejezetten érdekes, nekem tetszik ez a fénykrém-hatás, egész tartósnak mondható, nem gyűlik össze az ajkak belső felén (az nagyon bosszantó), és nem szárítja a szám.
Összességében tetszik, csak egy hétköznapibb színre vágynék, amit többször tudnék viselni :) ha majd Bp.-n járok, megnézem a többi színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.