Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Springfield üzletek

Springfield szemhéjfesték.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 12.

Nagyon szép színekben kapható, nekem egy sötétkék van meg. Könnyen satírozható, pigmentált és tartós. Biztos hogy más színt is be fogok még szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.