Stadelmann

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Testápolók

Hormonálisan kiegyenlítő, virágos illatú bőrápoló hatású aromakeverék.

Az aromakeverékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Az illóolajok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

• Napi has- és testmasszázshoz a változókor előtt és alatt.
  • Magas ligetszépeolaj tartalmánál fogva harmonizálja a hormonháztartást és feszesíti a kötőszöveteket.
  • Bármilyen korú felnőtt használhatja, főleg ha hangulatingadozásoktól szenved.
  • Minden alkotóeleme a hipofízisre, hormonképzést befolyásoló agyalapi mirigyünkre hat, de bátran maszírozzuk meg vele párunkat is, ha hangulatingadozástól, változókor nehézségeitől szenvednének.
  • Hatékonyabbá tehetjük rózsa-, narancsvirág-, ciprus- és kamilla hidrolátummal.
  • Párunknak férfias, szeméyles illatjegyet varázsolhatunk, ha megbolondítjuk 1 csepp tölgymohaolajjal is.
  • Hölgyeknek 2 csepp ylang-ylang olajat javasolt hozzácsepegtetni.
  • Ez az olaj problémamentesen használható nyálkahártyán is, akár sikosítóként a változókor nehézségeit áthidalandó. Gumióvszerrel ne érintkezzen!
  • Enyhén magas vérnyomásra is kedvező hatást gyakorol ez az olaj.

Összetevők: édeskömény, római kamilla, muskotályzsálya, rózsa, rózsamuskátli, vetiver, ciprus, mandula olaj, ligetszépe olaj, napraforgó olaj

Gyevocska

2015. július 27.

Lassan egy éve használom váltogatva hasonló Stadelmann olajokkal, amik a hipofízisre hatnak.
Először is, amire vettem: van egy kis ösztrogén dominanciám, illetve elég fájdalmas a menstruációm első 2-3 napja, illetve a peteérésem. Soha nem szedtem görcsoldókat, csak egyszer próbáltam ki egy erre a célra szánt terméket. Következménye: olyan szinten kiütött, hogy órákig használhatatlan voltam. Fontos, hogy tényleg rendszeresen használjuk őket, és akkor csodákra képesek. Már az első hónapban könnyebb volt elviselni azokat a napokat. Nem mondom, hogy már semmit nem érzek, de minimális a fájdalom.
Az illata pedig a kedvencem! Az a gyanúm, hogy a muskotályzsályától lesz picit fás az illata. Van olyan tesója, amiben jázmin van, na, azt annyira nem kedvelem...De azt is elkenegettem azért!
A kiszerelése ugyan elég pici, viszont sokáig elég, mondjuk olyan 2-3 hétig. Úgy, hogy naponta 2x használtam. Bár volt olyan is, hogy amikor feszültebb voltam napközben, csak előkaptam, cseppentettem egyet-kettőt a csuklómra, és azt szaglásztam, mint egy kutya a legfinomabb sonkát.
Maximális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Maximális!