Star Nature

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Már már süteményes jellegű lágy, édes illat méltó társa lehet a vattacukor illatú parfümnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zoe444

2018. május 14.

Legelőször a vattacukros testvérét használtam, ami ugyan ilyen édes parfüm, mint ez. Én nagyon szeretem az édes illatokat, bár inkább hűvösebb időben használom, mert melegebb időben túl émelyítőnek találom. Illatának nevéhez hűen tényleg mályvacukor/pillecukor illatú. Nekem a tartósságával nincs gondom, reggeltől estig érzem, bár ez egyéntől függ. Szóval, aki a vattacukros társát szereti annak ez is tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.