Starck

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Parfümőr: Dominique Ropion

Illatösszetevők: fás jegyek, állati jegyek, pézsma, púderes jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

DrSilly

2021. november 9.

Egyelőre csak kipróbálásra vettem, de már vadászom a nagy kiszerelést! Az "állatias jegyek" miatt vetettem rá szemet, és bevallom, az első fújásnál csalódott is voltam, hogy sokkal inkább édeskés-fűszeres púder illatot éreztem az első kb 1 órában. Viszont utána összeállt a dolog, nincs kifejezetten pézsmás vagy mósuszos illata is sem a parfümnek, de valahogy úgy simul össze a bőröm saját illatával, mintha maga a parfüm is belőlem párologna. A sillage valóban nem nagy, de pont emiatt és az elképesztő tartóssága miatt egy hihetetlenül intim és érzéki illat. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Piscinke

2021. június 23.

Poros, fás, elegáns illat. Letisztult, egyszerű, és mégis különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

Poros, fás, elegáns illat. Letisztult, egyszerű, és mégis különleges.

Myrtle

2020. december 13.

Ismeretlenül került hozzám, így előítélet nélkül fedezhttem fel magamnak. Úgy határoznám meg, mint az alapértelmezett púderes illatot, mert abszolút konzisztens, tartós és kevéssé változékony, amihez hasonlóval még nem találkoztam. A nevéhez hűen megjeleníti az érzést, amikor a bőr egy hűvös, tiszta anyaggal, a selyemmel találkozik, de nem steril, hanem beindul az a bizonyos kémia, egyfajta luxus érzete. Bár nem nagy a szillázsa, a tartóssága remek, egész napra beburkol. Az illat lecsngése valóban kissé animális, állati pézsmát sejtető, bár biztosan nem tartalmazza azt. Az üveg egy modern képzőművészeti alkotás, nagyon különleges formavilágú. Kifejezetten ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.