StarGazer

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Gyorsan száradó krémes korrektor, szem alatti karikák és egyéb bőrhibák elfedésére egyaránt alkalmas. Ecsetes kialakítása precíz felvitelt tesz lehetővé.

3 árnyalatban kapható

Amea

2016. január 13.

Kezdem a pozitívumokkal: puha az ecset a végén és nem nyeklik-nyaklik a műanyag. Ez utóbbi hasznos is, mivel kb harminchatot kellett rajta tekergetni, mire végre előkerült az első csepp az adagolóból. Az ecset meg mindegy, azzal úgyse lehet eloszlatni. Nem is értem, miért erőltetik az összes márkánál.
Ujjbeggyel beütögetve sem terül szépen, sőt! Gyakorlatilag ragad az ujjhoz és foltokban jön lefele, kivéve a pórusok és ráncok, ahova viszont boldogan beül, a végeredmény kb ennek megfelelő.
Az is baj, hogy van vetélytársa bőven, és a Catrice (ami egy kimondottan olcsó drogériás termék) is jobb ennél.
De ami az igazi baj, hogy pont arra nem jó, amire való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

De ami az igazi baj, hogy pont arra nem jó, amire való.