StarGazer

Ár:   1575 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. május 28.

Kiszerelés:   3,5 g

Nagyon erősen pigmentált, gélszerű vastag JUMBO ceruza, mellyel nagyon jól lehet satírozni, de vízvonalra is használható. Intenzív, jól takaró szín, könnyen siklik a bőrön, jól hegyezhető. Satírozáshoz és alapnak is kitűnő választás.

eSophie

2015. július 24.

Nekem a Red és a Violet van meg, nagyon szép színek, de ha vonalat akar velük húzni az ember akkor csak ecsettel tudja. Rúzsnak is használhatóak. Jól satírozható, de tényleg meg kell várni amíg megszárad.
Szívesen megírnám az összetevőket, de mindkét ceruzára más van írva. Gondolom színenként változó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Black Fairy

2015. május 28.

Nekem a fekete van, és nagyon szeretem!
Intenzív, könnyű vele dolgozni, és viszonylag tartós (alappal nagyon tartós, önmagában kevésbé, de intenzitás szempontjából mindegy, hogy van-e alatta valami)...Szinte beleivódik a bőrbe, tehát ha kopik is marad nyoma, és lemosni se túl egyszerűbb, de ez engem nem zavar...Ha felkentük egyszer és végre megszáradt (elég lassan szárad), és valamilyen por állagú termékkel fixáltuk, akkor nem mászkál el, nem csúszik le, de az érintést/vizet nem bírja egyáltalán...Sajnos építeni szinte lehetetlen (ha nem száradt meg az alsó réteg, akkor lehúzzuk, ha megszáradt, lemorzsoljuk), egy rétegben teljes szemhéjon meg foltosan fed...Satírozni viszont egy álom!
Vízvonalon nem túl tartós, és elég vastag, szóval nem is túl egyszerű felapplikálni oda anélkül, hogy beleragadna a szempillákba...

Faragni borzasztó, ennyire FA borítású ceruzával én még nem szenvedtem meg...konkrétan a faragóm beletört, és a forgáccsal még el is vágtam az ujjamat, arról nem is beszélve, hogy nagyon gyorsan el lehet faragni, borzasztó gyorsan fogy...Én a faragóból kihorgásztam a cuccot, és átettem egy kiüresedett púderes dobozba, és onnan használom ecsettel tusnak: tökéletesen megfelel a célnak!
A faragás miatt egy csillagot levonok, de nagyon szeretem! :)

Összességében csak ismételni tudom azt, amit anno itt írtam róla:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Nekem a fekete van, és nagyon szeretem!

A faragás miatt egy csillagot levonok, de nagyon szeretem! :)

Összességében csak ismételni tudom azt, amit anno itt írtam róla: