StarGazer

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. július 15.

Nagyon tartós, erős színű, könnyen alkalmazható, vékony hegyű tusok. Akár 24 órán át tartó hatás.

koxy001

2015. július 7.

Hatalmasat csalódtam ebben a tusban. Komolyan már azon gondolkodom hogy eredeti terméket kaptam-e?? Néztem külföldi oldalakon véleményeket és el voltak ájulva tőle és mindenki dícsérte. Na... gondoltam megvan az igazi és hurrá, rendeljük meg. Ennyire még nem bíztam semmi sikerében. Tény hogy gyönyörű, vékony vonalat lehet készíteni vele, de itt vége is a pozitívumoknak. Kezdetben alig akart fogni úgy az első 2 alkalommal ("Nem gond, csak bejáratódik egyszer.") aztán mikor már rendesen fogott akkor sem jött át az erős szín, átlagosnak modanám. Ezt is elnéztem valamennyire a terméknek, gondoltam kicsit megint túloztak a forgalmazók, megesik. Viszont egyetlen filces tusomnál sem tapasztaltam olyat még hogy a preciz kis vonalam felkenődik száradás után is és 2-3 óra elteltével alig marad tusvonal a szememen. 24 órán át ... aha.. Ha ez nem elég kb. tizedik használat után elég szépen eltorzult a hegye így már a szép vonal húzásának is annyi. Aztán még pár használat után azt is megtapasztalhattam hogy ismét gyengén fog, így több réteget kéne felvinnem, viszont ha újra rámegyek leszedem az előző réteget nem is kicsit. Érdekes még hogy tényleg nem használom olyan régóta, a felülete viszont brutálisan le van kopva, semmit nem tudok leolvasni róla. Vicc az egész. Megjegyzem soha sem volt még márkás, illetve 1.300 Ft-nál drágább tusom viszont ennél az összes jobban teljesített. Nem mondom hogy olyan fuu de drága volt, de akkor is... Összegezve megvettem életem eddigi legdrágább szemtusát, amihez sok reményt fűztem és kaptam helyette egy silány, használhatatlan akármit. Soha többet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.