State of Mind

Ár:   €255   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Thalassa, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Ár:   €255

Fejjegyek: lys blanc de la madone, rooibos, alma

Szívjegyek: szarvasgomba, rózsabársony, eglantine

Alapjegyek: szantálfa, cédrusfa

Thalassa

2022. szeptember 27.

Sok illat okozott csalódást és sorra tettem fel őket eladásra, egyedül az őszi-téli két illatomat tartottam meg. Gondoltam teszek egy utolsó próbát, hogy megtaláljam álmaim tavaszi-nyári-kora őszi illatát, ami nem citrusos légfrissítő, nem virág- vagy gyümölcskavalkád. Ahogy böngésztem a fragi oldalán, véletlenül megakadt a szemem a State of Mind illatain. A márka nem túl ismert és kevés vélemény állt rendelkezésre, de valamiért azt éreztem, hogy szívesen kipróbálnék egyet-kettőt.

Az illatról: az eleje friss teás alma, ami virágillattal keveredik. Egyszerűen csodás. Még nem éreztem ehhez hasonlót. (Versace Dylan Blue illatához hasonlítják, de szerintem az a hátsó sorban sincs ehhez képest) Hatósugara maximum közepes, 2-3 óra elteltével már csak halvány emlék a bőrömön.
Sajnos az ára nagyon magas és elég hamar elhalványul az illat, ezért csak négyest tudok adni.

Frissítés: az alma illatjegy miatt rajtam besavanyodik, annyira sajnálom. Pedig nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 27.