Stella

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   5 ampulla   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   5 ampulla
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

JustMeJudit

2018. november 15.

Én ma vettem meg, mert a bioboltban melegen ajánlották. Durván zsíros és hullik a hajam, nagyon sokat veszített az amúgy sem dússágából, és félek a foltos kopaszodástól, ami szerintem már nincs messze, ha nem találok valami csodaszert. Itt egy hasonló problémával küzdő véleményt olvastam (demeve), ami reményt ad, hogy ez végre beválhat. Viszont azt látom, hogy az összetevők között van piros jelzésű, azaz ez az egészségre káros hatású szer lenne??? Köszönöm a választ....(ha kapok)....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Miskulancia

2015. július 7.

Azt gondolom csak kitartás kérdése, és megéri a kenegetés... jómagam lassan 1 éve használom, mondjuk nem folyamatosan, és azóta kétséget kizáróan dúsabb lett a szőke hajam! (adagolás után 10-15 percre betekerem törölközővel, majd kis hajápoló balzsam a még nedves hajvégekre, garantált siker!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

Adrienn08

2014. február 6.

Én is nagy reményeket fűztem hozzá, a zsírosodáson segített is, a hajhulláson nem, így egy más márkával vigasztalódtam és meg is lett az eredménye.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

muffinmonsuta

2013. október 19.

Már nem is emlékszem miért vettem,talán azért mert akciós volt és nagy reményeket fűztem hogy majd ápolja a hajamat ^^ Imádtam az illatát és imádtam használni. Bár néha lefolyt a fejemről._. kár hogy kevés van benne.xd Egyébként meg a használata után nem vettem észre semmi változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

baririta

2013. június 9.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be... Ugyanazt a hatást váltja ki, mint a zsírosodásra való csalános hajszesze ennek a márkának, csak sokkal drágább. Biztos nagy gond van a hajammal, mert mostanában minden nap meg kellene mosnom, önuralommal minden másnap mosom, de iszonyat zsíros.. Ezt a problémát nem tudta megoldani, lehet, hogy akinek kevésbé problémás a haja/fejbőre, annak segíthet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Domjánné Gabi

2012. szeptember 3.

Sziasztok! Nekem eddig nem jött be a szer. Amiért lekaptam a polcról: hajullás és zsírosodás. Kb. 15 alkalommal használtam, de semmi javulást nem éreztem. Persze lehet, hogy még 15 alkalom kellene, de most váltottam a ricinus olajra... Amúgy sehol nincs rajta a dobozon, hogy mennyi ideig tart egy kúra... Ti tudjátok? Amúgy mint minden, ez is egyénfüggő. Lehet, hogy valakinek ez a csodaszere:).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

demeve

2012. május 27.

Nagyon zsíros (volt) a fejbőröm a sok vegyszertől, és a zsírtól eltömődve a hajhagymáim fulladoztak, kilökődtek. Hiába mostam hajat, minden rosszabb lett. Kaptam egy "okos" tanácsot, miszerint minél ritkábban mosom a hajam, annál kevésbé lesz zsíros, erre a már károsodott fejbőrömön még több zsír rakódott le. Az eredmény: drasztikusan hulló, elvékonyodó, fakó, kezelhetetlenül száraz haj lett, kezelhetetlenül zsíros fejbőrrel. Mire rájöttem, mi okozza ezt a szörnyűséget, már olyan ritka volt a hajam, hogy a fejbőröm mindenhol kilátszott, és ha összefogtam lófarokba, csak egy vékony tincs lett belőle. Sírni tudtam volna... Ajánlottak egy hajszeszt, 19.000Ft-ért, én meg kerestem egyet, amiben ugyanazok a hatóanyagok, csak no-name vagy magyar, és így olcsóbb is, és ezt találtam. Lényeg, ha adhatnék rá 3x5 csillagot, megtenném! Az 1. hónap után tele lett a fejem babahajjal, de dugig ám! A régi hajszálaim sem hullottak úgy, csak az egészséges mértékben, napi 5-20 hajszál max. Hajmosás után használtam, hetente 2x. A fejbőröm zsírosodása kb. 1,5 év alatt szűnt meg, de mondjuk fél év után én átváltottam a sima hajszeszére, ami olcsóbb, mert nem annyira tömény (ezt mondjuk megbántam, mert akkor leálltak a babahajserkenések, habár a hullás azóta se jött elő). Az én tapasztalatom az, hogy inkább zsíros fejbőrre javasolt, mert egy kicsit szárít az alkohol miatt, és muszáj mellé ápoló olajpakolást használni hajszárítás alatt (kell a hő, hogy az olaj beszívódjon), pl. avokádót, jojobát stb, amit bioboltban vagy interneten is meg tudsz venni, és olcsóbb bármilyen hajkondinál, és nem zsíroz, nem rongál, ahelyett, hogy áplona (nem szabad bedőlni a reklámoknak!!!!!!!). Samponból én azóta is a Bánfit használom felváltva a Syoss parabén/paraffin/szilikonmentesével, azok jók. szóval 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.