Stella McCartney

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2015. április 16.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   Heinemann

Illatjegyek: gyöngyvirág, tölgymoha, pézsma, rózsabors, pacsuli, bors, szarvasgomba, ambrette.

Ár: 20000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 75ml hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

karaibrahimgil

2018. november 7.

Furcsa dolog történt velem. Éppen készültem felvinni az eladó termékek közé a keveset használt, elsősorban üvege miatt megfogó Lilyt, amikor elolvastam Fiorentina írását róla. Könnyek szöktek a szemembe, és visszatettem a parfümös fiókba.
De mi történt velem?
Eleinte egyszerűnek tűnő virágillatot éreztem. Másra számítottam, mert a gyöngyvirágot annyira szeretem, hogy önmagában is el bírom viselni magamon az illatát. De ez nem ám Penhaligon's módra natúr(nak tűnő) gyöngyvirág, hanem egy erdei illatcsokor, amiben gyöngyvirág is megtalálható szép számmal. Számomra a pézsma gyakran szúrós, de itt szerencsére nem az. A szarvasgomba pedig finom, luxus, jól hangzó össztevő, de hogy milyen az illata? Nem tudom azonosítani.
Szóval az a helyzet, hogy az orrom nem érezte azt, amit az agyam később hozzá társított. Kellemes volt, de nem az a típus, amire felkapom a fejem. De azután, hogy elolvastam Fiorentina sorait, valami megváltozott bennem, és nem tudom másnak látni ezt az illatot, csak szép, kerek egész illatkompozíciónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

De mi történt velem?

Burya

2018. június 28.

UPDATE:
Jaj, de megszerettem! 30 fokban tényleg nem találtam benne a gyöngyvirágot, de most ebben a hűvösebb, 20 fok körüli időben előbújt! Hűvös, fás, erdő illatú gyöngyvirág kicsi borssal. Nem olyan, mint amikor egy csokornyit szagolgatunk, hanem mint amikor egy erdei sétán a többi növény és a föld illatával keveredve érezzük, hogy itt bizony valahol sok-sok gyöngyvirág nő. Én sajnos fél-egy óra elteltével már nem érzem magamon (pedig de jó lenne!), viszont a visszajelzések alapján a reggeli két fújást mások még késő délután is érezték rajtam. Azt hiszem, a Diorissimo EDT után ő a második kedvenc gyöngyvirágos illatom. :)

Nagyon régen kinéztem már ezt az illatot. Időről-időre amolyan "mániáim" támadnak, egy időben a rebarbarás parfümöket hajszoltam, aztán a jázminosakat, az egyedüli állandó mániám pedig a rózsa, így értelemszerűen Stellaval is megismerkedtem, ami instant szerelem lett. Így aztán amikor a gyöngyvirágos mániám kezdődött, egyből kívánságlistára került ez is. Nem rég sikerült szert tennem belőle egy fújósra, örültem is, mint majom a farkának. Nos, rajtam ebben gyöngyvirágnak nyoma sincs, ellenben erősen borsos, pacsulis, vetiveres, pézsmás. Biztos, hogy van benne gyöngyvirág is, mert a virágos alapot kiérzem belőle, de még úgy sem tudom beazonosítani, hogy tudom, milyen illatjegyei vannak. A gyöngyvirágos hajszában ő nem lett nyerő, de mégis van benne valami, ami megfogott. Elsőre nem tűnik különlegesnek, gyorsan simul a viselőjéhez, mintha nem egy külön réteget képezne illatfelhőként, hanem összeolvadna vele, az illető saját illatával. Szerintem mindannyian ismerjük azt az érzést, amikor nem egy szeretett közeli családtag (akinek ismerjük az illatát), hanem egy barátnő kölcsönadott pulcsiját viseljük, mondjuk egy hűvösebb nyári estén egy baráti kerti sütögetésen, vagy egy hosszúra nyúlt borozós estén, amiből "ottalvós buli" lett és a barátnő pólójában alszunk. Otthonos a társasága, nem feszengünk a jelenlétében, de a ruhadarab illata mégis kicsit idegennek érződik, hiszen korábban ő viselte, furcsa, hogy most rajtunk van. Valahogy ez jutott eszembe erről az illatról. Nem egy konkrét parfümillat, hanem mintha egy ember illata lenne. És igen, abszolút el tudom képzelni anya-illatként is. Ha Stella ezt szerette volna megragadni ebben az illatban, sikerült neki. Nagyon szép, természetes, visszafogott, fűszeres illat. Gondolkozom az üveges kiszerelés beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

UPDATE:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. december 21.

Illat, amely örökre velünk marad... Megható egy szívbemarkoló történetű parfümmel megismerkedni, főleg így karácsony tájékán.
Ha egy elvesztett édesanya emlékét a lánya számára ez a parfüm tudja leginkább felidézni, akkor csak főhajtással tudok tisztelegni az előtt, aki így kívánt az édesanyjától elbúcsúzni.
Stella palackba zárta azt az anyaillatot, amit agyunknak köszönhetően soha nem felejtünk el... Mert neki ő jelentette az édesanyját.
Mi pedig, akik ugyanígy már csak az illatra emlékezhetünk, tudjuk, hogy létezik egy illat, a világ legdrágább illata, ami a leges-legjobban hiányzik a karácsonyfa mellől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 21.

bellehercegno

2015. május 23.

Az üvege valami elképesztően mesés,így nem meglepő,hogy voltak elvárásaim az illattal szemben is.Csalódnom kellett.Egy teljesen átlagos parfümöt rejt ez a csodás csomagolás,enyhén rózsás beütéssel,gyenge tartóssággal,mindeközben nélkülözve bárminemű egyediséget.Az összetevői ellenére rajtam inkább egy szappanos tisztaságillattá vált,de a kellemetlenebb fajtából. Szívből sajnálom,jó lett volna birtokolni már csak az üveg miatt is,de csak ezért ennyi pénzt biztosan nem fogok kiadni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 23.

galagonyanya

2015. április 17.

"Linda I Love You" - Paul McCartney ezt a mondatot rövidítette így, és a lányuk, Stella egy parfümmel kívánt emléket állítani édesanyjának. Méltó ez a parfüm, ez az alkotás Lindához, gyönyörű és egyedi. A fémkeretbe foglalt, csiszolt hatású ovális üveg finom virágillatot rejt, gyöngyvirágot, melyet Linda szeretett, és pézsmát, fűszereket - olyan, mintha egy tavaszi reggelen egy erdő mélyén járnánk, patakparton, ahol moha, páfrány, kis erdei virágok nőnek... A külső fémkeret egyik felén a mozaikszó, a másikon a a Stella McCartney név látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.