Stella McCartney

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Heinemann

noavedon

2016. április 12.

Ezt de szerettem! Kár, hogy csak egy évig (vagy addig se) lehetett kapni, és hogy nem táraztam be belőle :( Friss, nőies és romantikus rózsa volt, kis gyümölccsel, ha ezt használtam, sorra jöttek a bókok a férfiaktól és nőktől is. Ha valakinek valahol maradt a szerkény mélyén, írjon, mert szívesen megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.