Stenders

Ár:   890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. november 14.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A csodálatos magnólia ihlette illattal ajándékoztuk meg ezt a fürdőgolyót. Tisztító só kristályokat és gyengéden masszírozó lufa darabokat tartalmaz. Puha habokban gazdag fürdőt készíthetsz vele!"

Lilium

2019. szeptember 1.

És imádtam.. Az illatát, a színét, mindent! Egy ilyen fürdőgolyóval teljesen más fürdeni mint egy Lush-al. Egyszerűen más a hangulata, de semmivel nem rosszabb. Tényleg élénk málna színe van, közel sem olyan visszafogott mint amit előzőleg próbáltam. A bőröm is sokkal puhább lett utána, szerintem néha megérdemlek egy ilyen élményt. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Madi

2018. november 19.

Isteni illata van, málnaszínű vizet csinál és kisebb habokat, tehát nem olyan hatalmasakat, mint a Lush habfürdői, de én ezt nem is bánom. Abszolút megéri az árát, biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.