Steril-O-sept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatékony antibakteriális kézfertőtlenítő gél. Aktív 66g/100g etanolt tartalmaz, a hozzáadott ápoló hatású aloe vera és hialuronsav összetevők ápolják és frissítik a kézbőrt.

gothmarypoppins

2014. június 14.

Kimondottan hidratál, ha napközben kiszárad a kezem, akkor is használom. Kicsit kemény műanyagból van a csomagolás, és nehéz kinyomni belőle, de a tartalom kárpótol ezért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

biolumi

2014. január 31.

1 fújás bőven elég egy kézfertőtlenítésre.

Nagyon kellemes illata van,amit mások is megjegyeztek már :)) És tényleg hidratál.

990 Ft-ért szoktam venni a Douglas-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

1 fújás bőven elég egy kézfertőtlenítésre.

990 Ft-ért szoktam venni a Douglas-ben.

Lills

2013. november 22.

Legjobb kézfertőtlenítő, amit eddig próbáltam. Nagyon jó illata van, semmi ragadós érzés. Nem szárít, rövid távon hidratált érzést is ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.