Steril-O-sept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Antibakteriális spray a kezek hatékony fertőtlenítésére. Aktív 66g/100g etanolt tartalmaz, hidratáló aloe veraval és hialuronsavval gazdagítva, mely táplálja és frissíti a bőrt.

lujzi

2015. október 3.

nekünk ebből a gyerekekre szánt változat van meg, már sokadjára veszem újra. igaz, hogy nem a legolcsóbb (900 forint, ha jól rémlik, a douglasben - és hát elég picike kiszerelés). viszont egyrészt szuper, hogy spray, sokkal könnyebb vele dolgozni, főleg az apró kezeken. másrészt nem ragad - ez főleg a fiúknak (kisgyerek és férj) nagyon fontos szempont. harmadrészt meg szuper az illata. nem simán csak "nem annyira kellemetlen", hanem jó illatú, volt, hogy a játszón megkérdezték, mi ez a parfüm :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.