Stiefel Laboratories

Ár:   3050 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Babafürdetéshez kifejlesztett bőrápoló fürdőolaj kiváló tisztító tulajdonságokkal.

• Folyékony fürdető szer, mely egyenletes mértékben eloszlatja a bőrlágyító anyagokat a fürdető vízben, bőrlágyító anyagokat tartalmaz.
  • Hatékonyan lágyítja, tisztítja és hidratálja a bőrt. Különösen jól használható újszülöttek, csecsemők esetében.
  • Nagyon hatásos terápiája lehet a bőr különböző gyulladásos folyamatainak melynek során a bőr szárazzá, zsír szegénnyé és merevvé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia