Stila

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Ár:   $20
Kiszerelés:   2,6 g

Metálfényű és csillámos szemhéjpúder duó

6 színben kapható: Amethyst (lila), Garnet (lilás rózsaszín), Jade (zöld), Labradorite (fekete), Sapphire (kék), Smoky Quartz (barna)

Ár: 3500 , Eladó: Satibaby
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta előre utalás után,az ár a postaköltséget nem tartalmazza.

Kremcica

2019. február 21.

Első Stila termékem és nem csalódtam. Már a doboza is olyan kis helyes. :) Tompa arany színű tok lila csíkkal, belül minitükörrel. Amethyst árnyalatot rendeltem meg lila-rajongóként bár nagy volt a kísértés másik kettőre is. Gyönyörű élénk pigmentált színe van, a két szín ugyanaz csak más a finisük. A bal szélső metálos, a jobb csillogós és akár együtt akár külön-külön is jól használhatóak. Egyedüli pici baj hogy a csillámos hajlamos felapplikáláskor potyogni, a metálossal nem tapasztaltam ilyet.
Sajnos meg kell válnom tőle, egyrészt mert van nagyon hasonló árnyalatom másrészt a fényes színekkel mostanában magamon nem vagyok kibékülve. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.