STR8

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

On The Edge azoknak a férfiaknak készült, akik szeretnek kockáztatni, és a maguk útját járják, mégha az olykor veszélyekkel is járhat..........! A bevezetés bergamotot és levendulát rejt, aztán jön a szív gyümölcse alma formájában, végül az alapot a mandula, zuzmó és a szantálfa adják.

tpr

2021. október 1.

Nekem bejön. Nem kiemelkedően tartós vagy olyan, amitől eldobom az agyam, de kellemes, és jobb lesz tőle a napom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 1.

annama

2013. december 4.

Olyan sokszor éreztem már ezt az illatot. Férfiakon, utcán, drogériában, és nem értem, miért. Annyi (olcsóbb) férfi parfümnek ez jut csak, lehet, hogy vannak, akiknek tényleg tetszik, de az az érzésem, mintha inkább elhinnék a férfiak is a 10. ilyen után, hogy ez A férfi illat, és egy férfinak ez való. Egyébként leginkább egy motordzsekis kis pasas jut eszembe róla, akinek szinte kopaszra van nyírva a haja, és elhiszi magáról, hogy nagyon férfias. Friss, üde, talán még ápolt is, de csak szabadtéri programokra vinném magammal, mert a színházból már kilógna. 3 csillag, "közepes", mint az iskolában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Joe38

2013. november 2.

Meg kell mondanom nemrég próbáltam ki ezt az illatot a Dm-ben,tehát még nem használtam nap,mint nap,de nekem határozottan tetszik!Eleve érzek benne valamit,ami a 90-évek illataira emlékeztet!Lehet a zuzmó vagy a levendula......nem tudom ,de mikor megérzem határozottan nem mostani a jellege!A fejjegye friss,dinamikus indulással kezd majd egy fás-aromás alapban nyugszik meg az illat.Picit keveslem a tartósságát mondjuk egy "Freedom"-hoz képest,de nálam már sok más parfümnél bevált módszer ,hogy az enyhébb,light-osabb EDT-et együtt használom a dezodorjával illetve a Parfüm deo-val.Ennél az illatnál is ez lesz a recept!Tőlem már most kap 4 csillagot ,de később még írni fogok róla.................................
Update:Azt hiszem megfejtettem ezt az illatot.legalább is sikerült rájönnöm,hogy mely parfümre emlékeztet már a kezdettől fogva.Totálisan ráhibáztam a 90'-es évekre,mert most találkoztam újból egy rég elfeledett ilattal ,mégpedig a C.K.Eternity-jével és azt kell mondjam,hogy a leszáradásnál van benne egy akkord vagy egy megjegyzés ,ami nagyon harmonizál a Str8 On the Edge-el.Nem beszélem túl ezt a dolgot.........Nincs "eredeti-utánzat" viszony a két illat között!Egyszerűen az On the Edge illata összecseng az Eternity leszáradásának egy középső szakaszával, amitől nekem olyan 90-es évek "feeling"-em van .............a 4 csillag marad,de illatintenzításra inkább csak 3 járna neki,mert sajnos még az Eternity egy "egésznapos" csoda ami több arcát is megmutatja a viselése közben,addig a STR8 egy arcát mutatja és az is csak elég rövid ideig érezhető ...............

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 2.