Styx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sagama, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

A bőrregeneráció többnyire pihenés közben történik. A kancatejes éjszakai krém akkor javítja az érzékeny, irritált bőr védekező funkcióit, amikor a test a felvétel számára a legfogékonyabb.

sagama

2011. július 31.

Véletlenül találtam rá a krémre, egy webáruház tulajdonosa ajánlotta. Csodálatos! A száraz bőr szinte beissza, utána sima lesz, elmúlik a feszülés érzése, az érzékenység enyhül. A krém állaga igen kellemes, sem túl vizes, sem túl zsíros. Éppen megfelelő. Az illata diszkrét, alig érezhető. Alkalmas kiütés, viszketés, irritáció kezelésére is. Már egy hét után kellemesebb lesz az egész bőrtónus. Örülök, hogy rátaláltam! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 31.