Suhada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2012. november 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

Poptie

2017. május 7.

Összesen két pozitívumot tudok mondani a termékről: finom cseresznyés az illata, és jó a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

black_cico

2013. január 6.

nekem pár éve volt ilyenem :D asszem két különböző árnyalatú rózsaszín, szerettem, szépen csillogott, kellemes színei voltak, meg elég trendi is :D finom gyümis illata volt, de tartóssága az nem sok, mondjuk ez nem hiba, mert a Loreal rúzsom se tartósabb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.