Suhada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2016. május 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

kisko

2014. szeptember 15.

Nem tudom, árulnak-e még ilyent, de én nagyon szeretem, élénk meleg rózsaszín van belőle, nagyon kellemes darab, nagyon pigmentált, nem hiszem, hogy valaha is elfogyna :) Rajtam szerencsére elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

feredith

2014. február 2.

A Terra árnyalat tulajdonosa vagyok, a színével és a tartósságával tulajdonképpen elégedett vagyok. Szerintem elég pigmentált, gyakran veszem észre, hogy kicsit túlzásba is esek (lámpafénynél sminkelek), sokszor kell letörölnöm belőle. A kiszerelés jó, én a lyukak 2/3-át celluxszal leragasztottam, hogy ne vegyen fel az ecset olyan sok port egyszerre. Sajnos nincsenek rajta az összetevők, bár a felirat alapján ásványi púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

timity

2013. január 27.

Szerintem alapozóra használva megfelelő színe van és tartós. Nekem a Terra árnyalatú van meg. Igazán megérte az árát! Megfelelő ecsettel szépen kenhető fel az arcra. Ha lenne 4,5 csillag, azt kapna. Sajnos az összetevőit nem találtam meg. Jó szívű leszek, megkapja az 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Kitti

2013. január 5.

Nagyon szerettem ameddig használtam mert már elfogyott és nem láttam azóta sehol,szép intenzív színe van kevés is elég belőle nekem nagyon sokáig kitartott. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

esztickeh

2012. május 30.

szerintem nehéz szépen eldolgozni, de ha egyszer sikerül akkor egész szépen mutat. valóban nem túl tartós, használtam már sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

adra

2011. december 29.

Használtam egy darabig, nagyon jól pigmentált és 199 ft volt akciósan a Lidlben. Nagyon kevés kell belőle, jó színe van, viszont nem a legtartósabb darab és kicsit "gagyi" színekben kapható ( azt hiszem csak 2 féle van). Mindenesetre azt a 200 forintot igazán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.