Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: angib, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A Suiskin Gentle Skin Oil gyengéd arctisztító olaj első lépéses lemosó, amely minden bőrtípusra ajánlott, nem irritál. Hatékonyan eltávolítja a sminket, és kíméletesen tisztítja a bőrt. Mélyen tisztítja a pórusokat, hidratálja és védi a bőrt zsíros érzet nélkül.

Főbb hatóanyagok:  Tokoferol-acetát (antioxidáns hatás), iletve kamilla, édesgyökér, orvosi ziliz gyökér kivonat (hidratáló hatás).