Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ágica, Módosítva: 2013. április 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A mitesszer eltávolító rendszeresen használva csökkenti a pórusok méretét, és normalizálja a faggyútermelést. Speciális formulája hatékony a már meglévő mitesszerek ellen is, matt és tiszta bőrt eredményez.

Kiszerelés: 15 ml

liladiva01

2015. február 28.

A pattanásokkal, a mitesszerekkel, a faggyútermelődéssel semmit sem csinál, egy teljesen felesleges, apró kiszerelésű, szérumnak nevezett katyvasz, a pénzkidobáshoz képest méregdrágán. Matt arcbőr is maximum az arcmosástól számítva 1-2 percig van, de ennyit a sima arcmosás is produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

kati545

2013. október 31.

megvettem és használom is rendszeresen, de sajnos semmiféle változást nem látok a bőrömön. a fogamzásgátló befejezése óta a mitesszerekkel küzdök és bíztam abban, hogy ez a termék majd segít, hiszen a koreai kozmetikumok nagyon beváltak. nem fogom újra venni, felesleges pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.