Sukí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. február 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megelőzi a pórusok eltömődését, növeli a sejtek megújulását, nem használható érzékeny bőrtípusra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Sucrose, Algae Extract

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.