Sukí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. február 16.

Erzsi73

2011. február 16.

A Sukí az egyik legkiválóbb 100% természetes bőrápoló termékeket gyártó amerikai cég. Nagyon sok jót olvastam a bőrápoló termékeiről, de az áruk miatt még nem próbáltam ki. Elég érzékeny a szemem, ezért gondoltam kipróbálom a szempilla spiráljukat. Nagy csalódás! Pillanatok alatt elkenődik, semmit nem ér itt a természetes összetétel inkább hátrány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 16.