Sulwhasoo

Ár:   67 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Macsek23, az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   67 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló, tápanyagokban gazdag, mélyen tápláló arckrém. Magas koncentrációban tartalmaz ginzenget és koreai gyógynövényeket, a bőr legmélyebb rétegeibe lejutva segíti annak megújulását.

Hártyás csüdfű és fehér eper kivonattal erősíti a bőr védekezőképességét, csökkenti az öregedés jeleit, és visszaállítja a tiszta, ragyogó bőrt.

Igazi luxus textúrájú krém az egészséges, tápanyagokkal feltöltött bőrért.

cattitude

2019. február 17.

mintákat kaptam belőle és nekem most így télen meglepően bejött. én bírom a szagát, bár nekem alapvetően amúgy bejönnek ezek a gyógynövényes, ginzenges, hanbang cuccok. szépen hidratálta és feltöltötte az arcom. nappalra nem használnám a szilikonok miatt, egyébként háklis is vagyok rájuk, de a magas gyógynöványtartalma miatt megbocsátom.
az ára amúgy irreálisan magas, szerintem csak kis kiszerelésben éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

az ára amúgy irreálisan magas, szerintem csak kis kiszerelésben éri meg.

BTLaura

2018. október 10.

Mintacsomagban érkezett 5ml-es kiszerelés. Az erős, tolakodó illata és a zsíros, be nem szívódó utóérzete miatt képtelen vagyok arra koncentrálni, hogy milyen hatással is van a bőrömre. Utazáshoz a pici tégely miatt praktikusnak gondoltam, de nagyon erőt kell vennem magamon, hogy használjam. Nekem határozottan nem érne meg ennyi pénzt, de még a felét sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

ditke838

2018. március 21.

Este szoktam használni, mivel elég tömör, tartalmas, kicsit nehéz krém. Mikor előbújik 1-2 pattanás, akkor viszont kerülöm, nincsenek jóban a krémmel. Ilyenkor meghagyom hétvégi kényeztetésnek, mikor már visszaállt a rend az arcomon vagy szemkörnyékre kenem, ez a terület nagyon hálás érte. Kis kiszerelésben szoktam rendelni online, így tizedennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

timilla

2017. szeptember 6.

Pár mintácskát használgattam belőle, és nagyon szerettem, de teljes kiszerelést biztos nem veszek belőle, mert azért ez az ár orbitális. Könnyű, barackos színű krém, nagyon finom, bár szerintem indokolatlanul erős illattal. Az én bőrömön hagy egy enyhén fényes, picit ragacsos réteget, ezért inkább este kenegettem. Semmiféle irritációt, pattanást nem okozott, reggelre szépen kivasalta az arcomat. Mivel mindössze pár napra elegendő mintám volt, ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, így biztos nem most leszek koreai hercegnő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Bog

2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
Travell kit-et vettem meg a termékcsalád többi kencéjével együtt.
Glicerinnel, amit alapjáraton nem szeret a bőröm, és szilikonnal telenyomott irtó büdös cucc.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!
Először azt gondoltam, hogy elhasználom, ha már megvettem ilyen drágán, de egy hét után feladtam a használatát! Megy a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
Travell kit-et vettem meg a termékcsalád többi kencéjével együtt.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!

kimsowon95

2016. október 2.

Kedvenc krémemmé nőtte magát, habár az ára kicsit borsos, de minden fillérét megéri. Nagyon jól hidratál, de nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után, így nappalra is használom.
20-as éveim elején vagyok, ilyenkor kezdenek kialakulni a ráncok, már a homlokomon halványan lehetett látni pár csíkocskát, ezek azóta eltűntek.
Én biztosan a közeljövőben is ezt fogom használni, ha a bankkártyám is engedi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

CsAnka

2015. november 17.

Ebayes mintákat rendeltem belőle csakúgy, mint a firming krémből. Anyukámnak (60+) is adtam pár mintát kipróbálásra, míg én a firminget teszteltem. Totál hihetetlen-pedig olvastam ilyen jellegű istenítő kritikákat róla- de anyum mély ráncait látványosan elkezdte feltölteni, a bőrképe is sokkal egységesebb, szebb. Szóval el is vitte a maradék mintákat és rendelnem kell még a csodaszerből.:))) Megjegyzem közben nálam a firming cream arat, mesés az is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

andrea91

2015. szeptember 25.

Ez a száz csillagos vélemény itt. Rövid bevezetőként annyi, hogy a koreai vonalra térés előtt én mindent próbáltam bioderma, La roche, estee lauder stb, aztan jöttek a középkategóriás koreai kencék (amiktől meg mindig többet kaptam mint egy kb bármilyen nyugati terméktől gondolok itt a baviphat, missha termékekre). Aztán elkezdett érdekelni, hogy mit tudhat a koreai high end ha a drogérias dolgok is ennyire beváltak. No azért nem minden arany ami fénylik, de ez igen. Drága, de az utolsó csepp ig megéri az árát, mindent mást söprök is kifele, en nem kívánok többet újdonságokkal kísérletezni, legyen barmi az ígéret, vagy bármilyen vonzó az ár, köszönöm, én megtalaltam az igazit. Idestova egy éve hasznalom, es mostanra teljesen kiirtotta belolem az uj dolgok iránti vágyat... Na de a lényeg. Amióta ezt hasznalom egy db pattanás jott ki rajtam egy ev alatt osszesen, amikor par napig beteg voltam es képtelen voltam azzal foglalkozni hogy mivel kenjem a bőröm. Amúgy semmi! Pedig elotte azért fel fel bukkantak, foleg a hónapnál azon részén... :) a lapos száraz bőrömet teljesen rendbetette, ma már kb barmilyen alapozot tudok hasznalni, de igazabol teljesen komfortosan erzem magam alapozo nélkul is, most pár napja csak Szempillaspirál bronzer kombóban hagyom el a hazat, ami pont jól jön, mert különben lehet el is késnék:D semmi hámló szaraz resz.., allitolag a zsiros bőrűek nek viszont a zsír termelést fogja vissza. En éjszakára hasznalom, reggelre magamra se ismerek. Elég nehéz krem amugy, hagy is valami fura zsiros szeru (mert nem olyan mint a zsiros krémek utáni) réteget a bőrömön, engem nem különösebben zavar, reggelre teljesen eltűnik. Egy ev nem a hatáshoz kellett, hanem ahhoz hogy elhagyják a megszokást az uj termékekkel kapcsolatban. Elso reggel ámultam olyan szinten összeszedte a bőröm, elso reggel! Szó szerint! Amolyan belső ragyogást ad, én imádom, és az ára ellenére sem fogok soha tobbet semmi mást hasznalni. Pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Macsek23

2015. március 12.

Sajnos nem szerette a bőröm, pedig tele van gyógynövényekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Sajnos nem szerette a bőröm, pedig tele van gyógynövényekkel.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Squalane eo 1 0