Sulwhasoo

Ár:   67 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Macsek23, az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   67 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló, tápanyagokban gazdag, mélyen tápláló arckrém. Magas koncentrációban tartalmaz ginzenget és koreai gyógynövényeket, a bőr legmélyebb rétegeibe lejutva segíti annak megújulását.

Hártyás csüdfű és fehér eper kivonattal erősíti a bőr védekezőképességét, csökkenti az öregedés jeleit, és visszaállítja a tiszta, ragyogó bőrt.

Igazi luxus textúrájú krém az egészséges, tápanyagokkal feltöltött bőrért.

Csapoka

2022. szeptember 22.

Lehet hülyének nézni, de én esküszöm hogy azonnal látok különbséget ha ezt kenem. Oké, nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, de ha csak miniket veszek azért negyed annyiból kihozom, és már nem is olyan vészes. Ez az alkalmi krémem most, heti 1-2x használom csak, de ha megtehetném akkor minden nap ez menne. Engem nem zavar az illata, sőt, kifejezetten szeretem ezt a koreai gyógynövényes vonalat, nekem relaxáló az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

CyberBunny

2022. július 29.

Leginkább szemkörnyékre használom és ott csodát teszt, legalábbis nekem. Az ára sajnos elég borsos, valószínűleg mindenhova kenném ha mondjuk negyed ennyibe kerülne, de így, marad elsősorban a szemkörnyék. Ha fáradt vagyok, ha nem tudtam aludni, ha kicsit olyan rosszabb passzban vagyok, ez mindig összerakja a fejemet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 29.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 15.

Mindent imádok ami koreai és ginseng van benne, az én bőrömmel csodát tesznek. Ez a krém is ilyen, esténként használom, mert nappalra a könnyedebb krémeket szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 15.

cattitude

2019. február 17.

mintákat kaptam belőle és nekem most így télen meglepően bejött. én bírom a szagát, bár nekem alapvetően amúgy bejönnek ezek a gyógynövényes, ginzenges, hanbang cuccok. szépen hidratálta és feltöltötte az arcom. nappalra nem használnám a szilikonok miatt, egyébként háklis is vagyok rájuk, de a magas gyógynöványtartalma miatt megbocsátom.
az ára amúgy irreálisan magas, szerintem csak kis kiszerelésben éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

az ára amúgy irreálisan magas, szerintem csak kis kiszerelésben éri meg.

BTLaura

2018. október 10.

Mintacsomagban érkezett 5ml-es kiszerelés. Az erős, tolakodó illata és a zsíros, be nem szívódó utóérzete miatt képtelen vagyok arra koncentrálni, hogy milyen hatással is van a bőrömre. Utazáshoz a pici tégely miatt praktikusnak gondoltam, de nagyon erőt kell vennem magamon, hogy használjam. Nekem határozottan nem érne meg ennyi pénzt, de még a felét sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

ditke838

2018. március 21.

Este szoktam használni, mivel elég tömör, tartalmas, kicsit nehéz krém. Mikor előbújik 1-2 pattanás, akkor viszont kerülöm, nincsenek jóban a krémmel. Ilyenkor meghagyom hétvégi kényeztetésnek, mikor már visszaállt a rend az arcomon vagy szemkörnyékre kenem, ez a terület nagyon hálás érte. Kis kiszerelésben szoktam rendelni online, így tizedennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

timilla

2017. szeptember 6.

Pár mintácskát használgattam belőle, és nagyon szerettem, de teljes kiszerelést biztos nem veszek belőle, mert azért ez az ár orbitális. Könnyű, barackos színű krém, nagyon finom, bár szerintem indokolatlanul erős illattal. Az én bőrömön hagy egy enyhén fényes, picit ragacsos réteget, ezért inkább este kenegettem. Semmiféle irritációt, pattanást nem okozott, reggelre szépen kivasalta az arcomat. Mivel mindössze pár napra elegendő mintám volt, ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, így biztos nem most leszek koreai hercegnő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Bog

2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
Travell kit-et vettem meg a termékcsalád többi kencéjével együtt.
Glicerinnel, amit alapjáraton nem szeret a bőröm, és szilikonnal telenyomott irtó büdös cucc.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!
Először azt gondoltam, hogy elhasználom, ha már megvettem ilyen drágán, de egy hét után feladtam a használatát! Megy a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
Travell kit-et vettem meg a termékcsalád többi kencéjével együtt.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!

kimsowon95

2016. október 2.

Kedvenc krémemmé nőtte magát, habár az ára kicsit borsos, de minden fillérét megéri. Nagyon jól hidratál, de nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után, így nappalra is használom.
20-as éveim elején vagyok, ilyenkor kezdenek kialakulni a ráncok, már a homlokomon halványan lehetett látni pár csíkocskát, ezek azóta eltűntek.
Én biztosan a közeljövőben is ezt fogom használni, ha a bankkártyám is engedi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

CsAnka

2015. november 17.

Ebayes mintákat rendeltem belőle csakúgy, mint a firming krémből. Anyukámnak (60+) is adtam pár mintát kipróbálásra, míg én a firminget teszteltem. Totál hihetetlen-pedig olvastam ilyen jellegű istenítő kritikákat róla- de anyum mély ráncait látványosan elkezdte feltölteni, a bőrképe is sokkal egységesebb, szebb. Szóval el is vitte a maradék mintákat és rendelnem kell még a csodaszerből.:))) Megjegyzem közben nálam a firming cream arat, mesés az is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Squalane eo 1 0