Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

UVA + UVB szűrős napolaj, SPF 6-os. Rossmann termék. 200ml.

zitam

2017. szeptember 23.

Nálam bevált :) szep barna lettem nyaralás vegere igazából megvettem ezt is meg a DM-es változatát is es felváltva hasznaltam oket. Nem lettem fekete de magamhoz képest szep színem lett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Whammy8814

2015. június 11.

Imádom! Olcsó és nagyon jó! Már az illatáért megérte....
Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én nem napozáshoz használom. Amikor felveszem a rövidnadrágot, ezzel kenem be vékonyan a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Imádom! Olcsó és nagyon jó! Már az illatáért megérte....

natasha

2014. július 9.

Nem néztem ki semmit ebből az ócsónak látszó átlagos összetevőkből álló olajból,de hát lehidaltam miután kint feküdtem egy órát,úgy megfogott a nap olyan szép barna lettem hogy nem győztem magam nézegetni,mint egy néger baba :D így még a szoliban se barnulok le. Bocsánatot kérek tőle amiért azelőtt semmibe vettem. Ez a legjobb napolaj,amit valaha használtam! Külön tetszik,hogy nem túl olajos,nem tapad ragad az ember bőrére,régen volt Loreal olajam is,de az annyira ragadt az 3000 ft volt,ez meg a töredéke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

klilla95

2013. augusztus 1.

Barátnőim mindig ezt használták, amitől szép barnák lettek pár alkalmi napozás után. Hetek óta járom a Rossmannokat, mindbe betérek, ha útba esik pont de sajnos üres a helye a polcon. Három boltban jártam eddig több alkalommal, már meguntam hogy nem kapok, ezért megkérdeztem az üzletekben az eladókat, hogy mikor várható és hogy miért nincs már hetek óta? Kérdeztem, hogy meg fog-e szűnni, amire ők nem tudtak válaszolni. Nyugtassatok meg, hogy csak felénk nem szállítanak belőle, minden más üzletben kapható továbbra is és nem fog megszűnni ez is épp úgy mint minden más ami jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

lilla93

2012. július 25.

Ezt vásároltam meg, hogy legyen egy kis "szexizés" a strandon, na meg a krémszerű napvédőket utálom, mert nehezen kenem el, akkor sem megy mindenhova. Arra, amire vásároltam bevált, úgy néztem ki, mint aki most lépett ki valami reklámfilmből, mert rettenetesen fénylik és csillog. A Balcsi vizét nem szereti (így tippelek, hogy másikat sem) és a 6-os faktor sem elég. 4-et adok neki, mert kölcsönkérték tőlem többen, a srácok megjegyezték milyen jó kávéillatú és napolaj funkciójához pluszként masszázshoz is jó. Ha van egy alapbarnaság, akkor tényleg jó. Nem tudom, hogy újravásárolom-e, sokáig elég, de mivel a bőröm alapvetően fehér, ezért kutatok tovább egy magasabb faktorosért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Mypinkworld

2012. január 24.

Nagyon szeretem! Az olajnak megvan az az előnye a naptejjel ellentétben, hogy az ember szexisen olajos, csillogó bőrrel mutatkozhat a strandon. Jól lehet tőle barnulni is, az illata is fincsi. Viszont minden úszás után újra kell kenni, mert leázik. Ja és nem utolsó szempontként olcsó! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

afonya

2011. március 23.

Elégedett voltam ezzel a napolajjal. Olyan amilyennek lennie kell egy napolajnak, és még faktoros is, igaz csak basis, de jobb, mint a Kőrösi :)
és nem is drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 23.

és nem is drága...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate