Sundance

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Fényvédők

Az 50-es faktorszámú ajakbalzsam kiváló védelmet nyújt az érzékeny, és irritációra hajlamos ajkaknak. Az E-vitaminnak, avokádó olajnak és az UVA / UVB szűrőnek köszönhetően azonnal védelmet biztosít.

Természetes olajokat tartalmaz. Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószereket.

gingerbloo

2017. augusztus 12.

Jól hidratál, rúzs alá is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Jól hidratál, rúzs alá is jó.

marryjane

2016. június 9.

Fő a védelem, fő a napvédelem. Nemrég vettem a DM-ben. Jól hidratál, nehezen fogy, nincs zsíros hatása, illata nincs és tényleg véd a naptól. Rúzsok alá is jó használni. Jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

clara12

2016. június 4.

Jó kis termék, kellemes viselni, nem irritált. A szám még sosem égett le fényvédő nélkül sem szóval megítélni nehéz hogy használ e, de megnyugtat, ha felkenem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Misse25

2016. május 4.

Nagyon szeretem. Habár, tűtő napon nem használtam még, de hidratálásból jelesre vizsgázott. Szerintem nem kemény, sőt, megfelelő, pont jól ki tudom kenni vele a szám. A labello (nem napvédős) olvad és szinte olyan mintha zsírt kenne az ember a szájára. Ez más, egyszerű nem zsíros de hidratál. Remélem melegben is OK lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

DianaS

2016. február 23.

Nyáron én is beszereztem egyet, ilyen is hasznos ha van, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Nyáron én is beszereztem egyet, ilyen is hasznos ha van, megérte az árát.

Csicseri

2015. július 20.

Én is csak a napvédelem miatt vettem meg, szerintem egy kicsit kemény, az én ajkaimat picit szárítja, hidratálásban lehetne jobb. A faktorszám miatt nagy pacsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

butterfly

2015. július 5.

Nagyon örülök,hogy ilyen jó áron találtam fényvédős illatanyagmentes ajakápolót!:) Ráadásul 50 faktorok,ami igen ritka. Kicsit kemény az állaga, de jól kenhető, ebben a melegben elég a hidratáló hatása is, de az év többi részében is használni fogom, maximum aláhidratálok. Remélem sokáig a polcokon lesz, mert biztosan újraveszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

kovacsrekaa

2015. július 5.

499 Forintért vettem, de egy ideig nem volt alkalmam használni. Okos leány voltam, hagytam magam rá beszélni 10p szolira.. hát mim nem égett meg? Ajkam is megégett. :( Az alverde ajakbalzsamja sajnos szárított, így ő utána nyúltam. Tényleg kemény, de nekem nagyon jó szolgálatot tesz. :) kevésbé ég. Használom mindig, ha kilépek az ajtón. :) ha hosszú távon nem fog szárítani, akkor újra fogom venni. :)

update.: az elejen nagyon le pontoztam, picit negativan alltam hozza. Mostanaban egyre tobbszor szarad ki a szam, es elkezdtem ezt is kenni, foleg nappalra. Az eredmeny pedig gyonyoru ajkak. Nem szeretem ha szaraz a szam..:/ az spf 50-nek orulok, eddig 2 napozas elott alkalmaztam, es nem egett meg az ajkam. Szerintem jo kis cucc ez :) en az spf 20-as tesojat sehol sem talalom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Lotheg

2015. június 25.

Még tavaly vettem. Egész nyáron ezt használtam, meg voltam vele elégedve. Nagyon megörültem mikor megláttam, hogy néhány száz forintért illatmentes 50-es kis ajakápolót kapok. Na hát az ápoló hatása tényleg nem a legjobb, de nyáron talán kevésbé fontos, legalábbis, nekem elég volt napközben, éjszakára meg felkenek egy táplálóbbat, ami nem véd az UV sugaraktól. Valóban kicsit kemény, de meleg időben ez is megpuhul ám azért azt hozzá kell tenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

mstindigo

2015. június 21.

Egyelőre még nagyon tetszik! :-) Picit tényleg kemény, de engem ez nem zavar. Se íze, se illata, ami nagyon pozitív számomra. (A fényvédős ajakírek között borzasztó ízű és illatú termékek vannak...) Nem hidratál olyan extra jól, de nyáron a melegben szerintem elégséges, és 50 SPF, ami szintén megnyugtató egy olyan fényvédő mániásnak, mint én. Az Annamarie Börlind SPF 20 illatmentes ajakírjéhez hasonlítva ez egy picit talán kevésbé hidratál, de minden más jó tulajdonságát remekül hozza, és csak 500 Ft volt. Árérték arányban nagyon jó és korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.