Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2013. június 23.

Kategória:   Fényvédők

t.greti

2012. augusztus 29.

Nyaralásra vettem belőle, hogy az amúgy sem fehér bőrömet majd megvédi, elég lesz a 6 faktor... Hát jól leégtem vele. Ráfújtam a bőrömre és nem akart beszívódni a bőrbe, csak csillogtam tőle. Ráadásul, ahogy érte a napfény, égette a bőrömet. Muszáj voltam leballagni a legközelebbi dm-be és venni más naptejet. Nagyon nem vagyok megelégedve vele.

update: utólag kiderült, hogy most azért kopik a bőröm (mintha a retek peregne rólam), mert rámégett az olaj. Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate