Sunrider

Ár:   15 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   15 790 Ft
Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A sérült vagy problémás bőrfelület helyreállítására. Növényi eredetű AHA-savakat tartalmaz, melyek segítenek felgyorsítani a bőr természetes megújulási folyamatait azáltal, hogy eltávolítják a fakó arcszínt okozó elhalt hámsejteket. Növényi kivonatok, illóolajok és antioxidánsok intenzív koncentrációit is tartalmazza, így segít elérni az egészséges, természetes megjelenést, a finom vonalak és ráncok csökkentése révén.

ninarny

2018. március 18.

A pattanások utáni hegeket beforrasztja, az arcbőrt minőségileg javítja. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Cipriana

2017. január 2.

Én pár apróbb műtéti hegre használom és nagyon sokat javított mindegyiken, nálam a csodaszer kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.