Sunsilk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moonee, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

tenagi

2017. december 19.

Én nagyon sokáig a barna hajra való termékcsaládot használtam. Kellemes volt az illata, szép fényes volt tőle a hajam és puha...hiányzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

baliveronika1

2013. február 2.

Nem értem, hogy miért tűnt el ez a kiváló árban és minőségben kiváló termék. Gyönyörű fényt ad a hajnak, nem zsírosítja és az illatát is szeretem! Rendszeresen vásárolnám, ha volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

lilla93

2012. július 25.

Nagyon szerettem, amíg lehetett kapni. Vianniban vásároltam egyszer úgy, hogy 300 forintért kaptam egy sampont és egy hozzá való balzsamot. Használtam egy ideig, szerettem is nagyon, a hajamnak jót tett, viszont az illata tényleg émelyítő egy idő után. Nem vásároltam újra, mert azóta nem találtam, bár lehet akkor sem venném meg, csak ha nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

joouyee

2012. január 3.

Nem volt rossz, de a második tubusra már az én hajam is hozzászokott sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nem volt rossz, de a második tubusra már az én hajam is hozzászokott sajnos...

egifeny

2011. december 11.

Nagyon szerettem, az illata, hatasa... utana eltunt.... Am most ujra talaltam, Coop-ban, de csak a voros hajra valo sampont! (bar szerencsere pont ez erdekel :) )
Keressetek ott is, hatha mas coop-ban a tobbibol is tartanak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 11.

Keressetek ott is, hatha mas coop-ban a tobbibol is tartanak :)

nemesanita

2011. október 17.

Nálunk Ózdon az Intersparban még lehet kapni ezt a termékcsaládot!:) Nekem is volt eleinte szerettem de aztán már az illata irritált valahogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

Moonee

2011. szeptember 21.

Nagyon szerettem ezt a balzsamot, amig lehetett kapni. Finom illata van(volt) szépen ápolja a szőke hajat, és nem nehezítette el, nem zsírosította. Az ára is jó volt, az olcsóbbak közé tartozott. Egyszerűen nem értem, mért nem lehet már kapni Sunsilk termékeket???? Valaki mondja meg!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.