Superchic Lacquer

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Több színben kapható holografikus körömlakk.

Alsace

2019. december 4.

KM zsibin jutottam hozzá a Cotton-Headed Ninny Muggins árnyalathoz. Ez egy ezüstös alapú nagyon holo lakk fehér és szürkéskék "darabkákkal", nagyon télies hangulata van. Erre a lakkra is igaz, hogy felkenve mutatja meg a valódi szépségét, üvegben nézve nem olyan izgalmas. A legkisebb fényforrásra is rögtön szivárványos lesz, öröm ránézni. Az ecsetje nagyon jó, könnyen fel lehet vele a lakkot vinni, maga a lakk pedig egy rétegben is szépen fed. Szuper minőség, tuti nem ez volt az utolsó lakkom tőlük. :)
A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert lehúzható bázislakkra kentem fel, az pedig 3 nap után úgyis elengedi magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.