Superdrug

Ár:   £10   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld (Superdrug), Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   £10
Lelőhely:   külföld (Superdrug), Marionnaud
Kategória:   Ajakápolók

A három értékes kis drágakőből álló kollekció gondoskodik az ajkak simaságáról és puhaságáról.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Glowycosmeticsblogspot

2018. február 27.

Erről nem nagyon tudok írni, tökre pofás, meg jól nézz ki, de nekem annyira nem jött be, így nem is használtam.
Belül mindegyik más féle színű rózsaszín, enyhén színezett ajakrúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Belül mindegyik más féle színű rózsaszín, enyhén színezett ajakrúzs.