SupreTan

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VargaBeuska, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A természetes BB bronzosítók, valamint a melanin képződést elősegítő összetevők biztosítják a foltmentes, egyenletes barnaságot, miközben a shea vaj, mandulaolaj, maracuja és méz kivonatok kifejtik bőrszépítő hatásukat.

Natasa88

2016. október 12.

Szerelem első használatra! Nagyon finom illata van, hidratál és csoda barna bőrt eredményez! Részemről max csillag! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.