SupreTan

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, szoláriumszalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EvelinKooovacs, Módosítva: 2015. december 18.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   online, szoláriumszalonok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mélybarnító szoláriumkrém. A krémben található bőrfeszesítő koffein és cukornád kivonatok hozzájárulnak a  tónusosan barna bőrhöz, az édes rózsa,a  gardénia, és a golgotavirág kivonat kondicionálja, hidratálja bőrét a bársonyos tapintásért, miközben fantasztikus illattal kényeztet.

LiliRose

2016. július 14.

Nekem nagyon bevált. Nagyon kellemes édes-nőies illata van, hamar beszívódik, könnyen eltudom kenni. Nem ragad, nem pattogok ki tőle, és szépséges barnaságot eredményez. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

MankaMani

2016. június 24.

Legutóbbi szolizásom alkalmával ajánlották ezt a krémet,brutál akciós áron (az eredeti ár kb negyedéért), gondoltam biztosan nem tudják normál áron eladni, és így akarnak megszabadulni tőle...Butaság,szuper ötlet volt részükről!
Isteni illata, szuper összetevői és a hatása függővé tett! :) Azóta csak ezt használom, gyanítom hogy nem én vagyok az egyetlen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 24.