Swarovski

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2012 tavaszán a Swarovski Aura termékcsalád újra előtérbe került, az esküvő és fény témájának megalkotásával. Két olyan motívum, amely újra és újra megihleti a kristálykészítőket, akik évről évre csodálatos ékszereket, fejékeket és díszítő kreációkat álmodnak meg és jelenítenek meg a legtisztább anyagok csiszolásával, hogy így emeljék tovább e mesés napnak fényét. Mesterműveik lenyűgözőek, amelyek a limitált kiadású Aura by Swarovski Eau de Mariage-t inspirálták.

Szikrázó virágos jegyek, csipkefátyollal díszített, ragyogó fénnyel tündöklő parfümös üveg, a tavasz hangulatát elénk varázsoló finom színek... a házasságkötés és az esküvő varázsát idézik.

Az Aura by Swarovski Light Eau de Toilette 3 illatjegy harmonikus egyesülésével született, amelyek a boldogság három alappillérét fejezik ki az illatok nyelvén:

• A szereteten alapuló elkötelezettség szimbólumai a lychee (licsi) - az Aura by Swarovski illatok jellegzetes alkotóeleme - és a tealevelek; ezek a ragyogó jegyek káprázatosan tökéletes, gyümölcsös harmóniában egyesülnek.

• Az örökre szóló kötelék ígéretét a szerencsét hozó bazsarózsa és lótuszvirág finom csokra idézi meg; kellemes virágillat és megnyugtató harmónia.

• A szenvedélyes szerelem kifejeződése a fehér pézsmát tartalmazó alapjegy, amely ragyogó aurát varázsol az ünnepelt nő köré.

Klau$$x

2015. október 16.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van és tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 16.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van és tartós

sunnyrann

2015. szeptember 14.

Az Aurát nagyon szerettem, ezzel nehezen megy a barátkozás. Első kifújásra a parfüm szerintem semmitmondó, de később lágy és kellemes illatú lesz, a férfi kollégák mindig agyon dicsérik, annak ellenére, hogy szerintem semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

scisneros

2014. november 25.

Update: Akciós a DM-ben, be is szereztem egyet belőle :) Imádom!

Nagyon szeretem. Leszáradásig nagyon nem tetszik, de 20 perc múlva mintha nem is ugyanazzal a parfümmel lennék befújva. Sokan kérdezik tőlem, mi ez a lágy, púderes illat. Szerencsére nem vált tömegillattá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 25.

Update: Akciós a DM-ben, be is szereztem egyet belőle :) Imádom!

gabobaby

2014. november 6.

Beszereztem netről a minap az 50 ml-es parfümöt is és a hajra való változatát is, teljesen odáig vagyok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 6.

miramiruska

2014. október 8.

Douglasban szagoltam a minap, és tádám, valóban esküvő jutott róla eszembe. Nem tudom hogyan, csak odasétáltam az üveghez, kifújtam a tesztapírra a parfümöt, miközben azon agyaltam vajon miért is kapta ezt a nevet, aztán megszagoltam, és már nem volt többé kérdéses.
Egyébként számomra egy szerethető illat, de csak úgy nem viselném minden nap. Talán az esküvőmön, de arra meg pazarlás lenne beszerezni egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Mya

2012. október 9.

Az elődjétől nem voltam elájulva, de valahogy ez a parfüm mégis odavonzott a polchoz, annyira gyönyörű üvege van. Messziről megakad rajta az ember szeme. Elsőre talán nem is érezni sok különbséget a sima Aura és e között, de egy kis idő elteltével számomra nagyon kellemes csalódás volt. Leszáradás után nagyon hasonlít a 2008-as Chloé EDP-hez,( talán a licsinek és a bazsarózsának köszönhető), amit nagyon szeretek, finom virágos, púderes, picit édes illat, lágy és nőies, nem túl hivalkodó, mégis van benne valami egyedi... Vagyis lenne, ha nem lenne hasonló a Chloé-hez..:) De mivel imádom, így ez is nyerő nálam, csak azért kap 4 csillagot, mert az első 10-15 percben nagyon nem díjazza az orrom, ezt kimondottan el kell viselnem valahogy. De aztán szerethető lesz.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.