Swarovski

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A 2011-es Aura illat 2013-ban új köntösben jelent meg. Fabrice Pellegrin parfümőr műve, a Love Collection az eredeti, gyümölcsös illattal szemben inkább virágos-fás jegyeket tartalmaz.Nyitó akkordként a frézia, majd a szív-illatban a rózsa és liliom jegyeit érezhetjük, a kompozíció krémesebb, melegebb alapját pedig a szantálfa és fehér pézsma képzi.

rosa.love

2013. május 21.

Az Aura illat után a Love Collectiont is megkaptam ajándékba. Az üvege talán még a sima Auráénál is gyönyörűbb. Maga az illat számomra tökéletes, bár nem nagyon tartós (vagy csak hamar megszokja az orrom).
Nem vagyok az a fajta, aki két A4-es oldalon ecseteli, hogy hogyan alélt el a parfüm mágikus illatától a lemenő nap utolsó sugaraiban, úgyhogy csak annyit mondok: a kifinomult, letisztult és nőies illatok kedvelői szeretni fogják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.