Swarovski

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Limitált kiadás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

laanyka

2015. augusztus 7.

Nekem fogalmam sem volt, h a swarovskinak van parfümje, valahogy mindig elkerülte a figyelmem...de amikor először megláttam, annyira megtetszett az üzletben az illata, h muszáj volt megvennem és nem is csalódtam :) nekem nagyon tetszik az illata, nagyon jól jön amikor hivatalosabb programom van, mert nem tömény, de nem is ez a virágos elmegyek shoppingolni/bulizni illat, hanem egy kicsit más. Nem használom minden nap, de amiért vettem, azt teljsíti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

mynix

2013. május 3.

Imádom az ékszereiket és elég sok van is belőle, de eddig a parfümökkel nem tudtak lenyűgözni. Ez sem lesz a kedvenc illataim egyike, de az eddigiekhez képest előrelépés. Viszont ennyire (számomra) ronda üveget is ritkán lát az ember lánya. Ez meg visszalépés, mert eddig a csomagolása az Auráknak meg bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.