Swiss Arabian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lilisuzy, Módosítva: 2017. április 18.

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: szegfűbors, narancsvirág, benzoin, tonkabab, vanília

karakumsivatag

2018. június 22.

Nagyon vártam ezt az illatot és most nagyon jó S.A. akciók voltak a kedvenc internetes parfümériámban, így bekerült a kosaramba. Nekem a márka orientális parfümjei jobban tetszenek, tartósak, különlegesek, a csomagolásuk igényes. A nyugati ízlésnek gyártott parfümjeikkel nem vagyok teljesen kibékülve. A Class elnevezés számomra egyfajta ígéretet tartalmaz egy kiemelkedő minőségű illatra. Első fújásra nagyon intenzív narancsvirágos, picit poros, kicsit jázminos illat. Érdekes, hogy a Basenotes-on írják a jázmint, máshol nem, de én kiérzem az összetevők közül. Mivel nem vagyok jázmin kedvelő, így azt mondanám, hogy emiatt annyira nem is lett a kedvencem. A bőrömről valahogy nagyon hamar eltűnik, sálon napokig lehet érezni, de ekkorra már beédesedik, talán a tonkától. Bár én a tonkától ennél édesebb illatra számítanék. Narancsvirágot én ekkor már nem is érzek, összességében pedig picit lineáris. A kupakja borzalmas, fröccsöntött műanyag, ami első alkalommal eltört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

KittiASzuperpocok

2016. november 20.

Imadom a tonkababot es a vaniliat is es ebben a remekmuben kivaloan kierezni.
Bujos, korulolelo illat, ami edes, de nem ez a trendi cukros edes illat.
Korosztaly besorolasar 20-50eves korig tudnam tenni, mert pont annyira viselheto egy fiatalnak, mint egy idosebbnek. Testes illat, de nem fullaszto. Noies es puha, olelo lelekmelegito. Nem negy evszakos, osszel es telen viselheto. Hatosugara kozepes, tartossaga egesznapos! Ruhara, salra fujva 3-4napig is tisztan kiveheto az illat. Nagyon igenyesnek gondolom, de nem csak alkalmakkor hasznalhato. Imadom, feltve orzom az enyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Imadom a tonkababot es a vaniliat is es ebben a remekmuben kivaloan kierezni.
Bujos, korulolelo illat, ami edes, de nem ez a trendi cukros edes illat.