Swiss Arabian

Ár:   4180 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, Módosítva: 2018. február 26.

Fejjegy: bergamott

Szívjegy: bazsarózsa, rózsa

Alapjegy: fehér pézsma

PerfumePippi

2019. február 3.

Kellemesen hozza azt, amit az illatpiramistól vártam: a könnyed, tavaszias, gyümölcsösen kacér bazsarózsa illatot. Nem offenzív, bőrközeli, a púderes jelleg inkább megbúiik a napsütötte, kissé kesernyés bergamott mögött.Jól illeszkedik a friss, könnyed rózsaillatok sorába: semmi nóvum, egy időtálló, klasszikus - no jó, itt picit játékosabb- rózsaillat. Örökérvényű, a parfümgardróbok egyik alapdarabja. A Moment az YR-tól elegánsabb, krémesebb tavaszi rózsa, A Yardley English Rose fásabb/púderesebb, az Avon Oasis szappanosabb és inkább tisztaság illatú. Ez bergamottos-napsütötte, zamatos, de nem szirupos. Ár-érték aránya is remek, így csak ajánlani tudom! Pici mosoly így télutó idején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.