Swiss Arabian

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, Módosítva: 2018. február 26.

Kiszerelés:   75ml

Virágos-gyümölcsös gourmand illat nők részére, melynek fás alapját  édes, citrusos, friss jegyek szövik át.

Fejjegy: citrom, limett

Szívjegy: bazsarózsa, alma, praliné

Alapjegy: pézsma, cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Odri

2019. május 1.

A másik Shagafot szerettem volna az itteni vélemények alapján, de kapkodtam rendelésnél és ez lett belőle :) Sebaj, azt majd ősszel megrendelem, mert ez sem rossz, sőt! Hatalmas mennyiség nagyon jó áron. Az illata szerintem szinte egy az egyben Nina Ricci talán csak nem annyira édes, inkább citrusos. Nyárra tökéletes, nem fullasztó, vidám illat. Egy bajom van vele, nem tartós :( 2 órán belül totál elillan az illat, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.