Swiss Image

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 3799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2018. június 12.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 3799 Ft

Ez a könnyű textúrájú mégis intenzív szérum olyan tápláló és öregedésgátló összetevőket juttat a bőrfelszín mélyebb rétegeibe, melyek segítenek javítani a bőr rugalmasságát, helyreállítani a feszességét és hozzájárulnak a ráncok, finom vonalak és öregedési foltok megjelenésének csökkentéséhez.

Ár: 3799 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Swiss Image Feszesítő 46+ szérum 30ml

dorakrem

2019. január 26.

Imádom, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést amit kifejezetten kellemetlennek találok. Látom a pozitív hatását a bőrömön. Több ismerősömnek ajánlottam, mindenkinél bevált. Jellemzően az éjszakai regeneráló krémjével vagy annak a nappali verziójával szoktam együtt használni. Újra fogom venni. A márka krémjeivel is teljesen elégedett vagyok. Számomra az illata nem kellemes ( túl édeskés), de nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Bea42

2018. január 15.

Szinte mindentől pattanásos vagyok,kivève ezt a szèrumot.Bár ìgy tèlen egy kicsit kevès,de legalább nem okoz problèmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 15.