Swiss Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A készítmény a havasi gyopár friss kivonatával óvja a hajszálakat a szabad gyököktől és a légszennyezés káros hatásaitól. Az aloe vera és a szkvalén táplálja és dúsabbá, fényesebbé varázsolja a hajat. Miután használta a Swiss Nature hajsampont, masszírozzon a hajába egy kevés kondicionálót, hagyja rajta egy percig, majd öblítse le – mindössze ennyit kell tennie a csomómentes, fényes és selymesen lágy hajért.