Swiss Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

NAPVÉDŐ ARCKRÉM, FF 35 ÉS AJAKSTIFT, FF25

Kettő az egyben fényvédő készítmény magas fényvédő faktorral az ajakra, a szemkörnyékre és egyéb érzékeny területekre. Használata különösen ajánlott, ha szabad levegőn töltjük az időt, legyen szó tengerparti nyaralásról vagy hegyi túráról. A legérzékenyebb bőrtípusok számára is ajánlott, mint amilyen a gyerekeké. A havasi gyopár kivonat gátolja az idő előtti bőröregedést. Az E-vitamin hatékony védelmet nyújt a szabad gyökök ellen, az A-vitamin regenerálja és megújítja a bőrt, a C-vitamin pedig erősíti a növényi eredetű védelmi funkciókat. Akár zsebben is elfér; praktikus megoldás az egész családnak.