Swiss Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

ARCRA ÉS TESTRE, A, C ÉS E-VITAMINNAL, FF 30

Magas fokú UVA és UVB védelem az egész család számára. Az ásványi és fizikai szűrőanyagok, a bőrtápláló hatású szkvalén, a revitalizáló A, C és E-vitaminok, a hidratáló, tápláló monoi és kókusz hosszan tartó, egészséges barnaságot biztosít.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. március 6.

Magas faktorszámának köszönhetően valóban nem ég le a bőr, jól táplál és hidratál, viszont ami nem tetszik benne, hogy bekenéskor a bőrön fehér bevonatot képez, ami elég sokára szívódik be, így kicsit zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. március 6.