Swiss Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

B5, C ÉS E-VITAMINNAL

A frissítő, antioxidáns hatású havasi gyopár és a tápláló tejfehérjék kombinációja ápolja és hidratálhatja a bőrt. A B5, C és E-vitamin ellenállóvá teszi és regenerálja, a shitake gomba aktív hatóanyagai feszesíthetik és tónusossá teszik, a tejsavó pedig fontos tápanyagokat visz a bőrbe. A mogyoró hosszan tartó barnaságot kölcsönöz. Napozás után kellemesen hűsít, bőrének egészséges, napbarnított színt kölcsönöz.