Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, igénybevett hajra.

redheadvrouw

2014. november 11.

Régen elhasználtam egy-kettőt ebből, de aztán többet soha.A hajamon nem puhított semmit, pedig nem csak pár percig hagytam fent és mindemellett borzasztó műanyagtasak mellékszaga volt, rózsa alig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

grosesaxl

2013. május 25.

Hogy milyen csodálatosak ezek a hajkúrák :) Általában balzsammal szoktam kenni a hajam és azt hagyom rajta percekig,de ha nyaralok,vagy máshol töltöm az éjszakát,mikor aktuális a hajmosás,akkor mindig veszek 1-1 ilyet. Én mindegyiket szeretem,szép lesz tőlük a hajam. Itthon csak azért nem használom,mert azért arra drága. De így,hogy évente max 10szer kell ilyet vennem,még csak nem is tartom túl drágának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

herlil

2013. május 2.

Az illata nagyon jó, de az én hajamat szárította. Átpártoltam a mézes változathoz, az sokkal jobban bevált. Ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

claudia

2012. szeptember 8.

Nagyot csalódtam benne őszintén. Úgy voltam vele, hogyha a mézes irtó jó hajat csinált nekem akkor ez is. Hát nem, pont az ellenkezője. 5 percig hagytam fenn hajmosás után, jól bemasszíroztam lemostam stb. Megszáradt és vártam a csodát-ami elmaradt. Nemhogy egészséges, még puha sem lett a hajam mintha nem raktam volna rá semmit. Szálkás lett meg még jobban tört. Szerintem háromszázért drága egy tasak na meg ki tudja mi lehet benne :) Egyedül az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

eo

2012. szeptember 4.

Régebben használtam ilyet, meg egy másik színben is (arra már nem emlékszem nagyon). Azért vettem meg, mert jópofának találtam a csomagolását. :) Utólag beismerem, nem a legpraktikusabb valóban, de ezzel együtt nekem tetszik így, nem cserélném le. Kellemes volt nagyon a használata, pont a napokban gondolkoztam el, hogy kéne ilyet szerezni megint, majd utána is nézek szerintem. :) Az összetevőkre mondjuk kíváncsi lennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Vikcike

2012. szeptember 4.

Rövidebb utazások esetén balzsam helyett ezt viszem magammal kis kiszerelésű Alverde sampon mellé. Finom puha és jó illatú a hajam tőle! Mínusz 1 csillag a kiszerelés miatt, szinte lehetetlen megkaparintani az összeset, és késsel, ollóval, mindennel küzdök, mire ki tudom nyitni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.