Swiss-O-Par

Ár:   180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2011. december 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Ezzel is elégedett vagyok, szépen simítja a hajat, valamint a vitamintartalma miatt is kapja a csillagokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Juccimo

2019. május 20.

Tavaly nyáron utazáshoz vettem először, gondoltam, balzsam helyett jó lesz. Kivételesen úgy alkalmaztam, hogy hajmosás előtt kentem a hajamra, és jó sokáig, legalább 40 percig rajtahagytam, majd lemostam, és utána samponoztam. Hajszárítás után egy csoda volt a hajam, sokkal puhább, fényesebb lett, mint a "rendes" rutinom alkalmazásakor, és az illata is isteni volt.
Sajnos a kiszerelés nagyon nem praktikus, körömollóval kell felvágnom, és persze folyik mindenfelé, ráadásul használati utasítás sincs rajta, de a hatása miatt ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Liara0826

2019. április 1.

Épp elutaztam de hajat kellett mosnom ezért megvettem ezt a kis mérete miatt. Viszonylag száraz hajam van és gyenge, magától töredezik hiába vágatom sűrűn és nem sütöm semmivel. Ettől nagyon puha lett a hajam és az adag bőven elég. Hosszú hajam van de alig tudtam már hova kenni a végét a krémnek. Tudom ajánlani, jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

AAAdrienne93

2018. március 23.

Én csak ajánlani tudom. Egy kicsit az egyik sarkánál érdemes kivágni szerintem a csomagolást és úgy tudod magadnak adagolni, nekem így két alkalomra elég, hosszú hajra. Egyből puha és selymes lett a hajam tőle, a hatása feltűnt másoknak is :) A swiss-o-par pakolások közül nekem ez jött be eddig a legjobban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

akrisztike

2017. október 7.

Nem mondanám a legjobb terméknek, de a legrosszabbnak sem. Tényleg puha lett a hajam tőle és jól kifésülhető, viszont nehezen tudtam felkenni. A csomagolását már többen is kritizálták, amit meg is értek, viszont én ezt azzal kompenzáltam hogy egy kisebb pohárba tettem bele és abból kentem fel a hajamra, így nem kellett az egész tubust felhasználnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

mLK235

2017. február 16.

Ezt a terméket bárcsak sohasem vettem volna meg semmit nem ért, nem is egy félét próbáltam ki.
az árából kijön egy flakon jobb termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

az árából kijön egy flakon jobb termék!

zsofia93

2016. július 3.

Ez valami csoda! Hajmosas utan torolkozo szaraz hajra kentem fel es rajta hagytam fel orat kb, torolkozobe csavarva. A hajam eszmeletlen puha lett :) az illata meg valami elkepeszto, friss narancsos. Igaz eleg lett volna siman akar 3 alkalomra is ez a kis adag az en hajamra, de nem birtam magammal es az egeszet rakentem, ezert is hagytam rajta ilyen sokaig :) vettem belole meg a maracujas valtozatot is, remelem az is remekelni fog :D imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

fuloptundi

2016. január 12.

a hosszú hajamra egy alkalommal volt elég, a hajtövekre nem kentem mert ott zsíros a hajam, a törött hajvégeimet viszont jól hidratálta. jó az illata, de nem marad meg a hajban. összességében jó termék, de nem venném újra a gyenge illata miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

kismadár

2015. december 9.

A többi mini hajkúrához képest ennek van a legigazibb illata, tényleg felfedezhető egy kis finom narancsosság benne, egy kicsit keveredik a csomagolás "plasztik" illatával. Kellemes, nem tolakodó illat, a hajban sajnos nem marad meg. A hatását tekintve is ezzel vagyok a legelégedettebb, tömöttnek, erősnek, és valamennyire puhának is érzem tőle a hajam. Azért írom, h "valamennyire", mert nem az a selymesen lágy lesz tőle a haj, csak simán közepesen puha. Derékig érő hajam van, így nekem egy tasak csak egy használatra elég, ezért borsosnak találom az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

missmarple

2015. október 25.

Az illata pont kellemes, nem túl tolakodó. Nekem a fele elég volt egy használatra, de közvetlen a fejbőröm közelébe nem tetem. Már kimosáskor érezni lehetett, hogy ahova tettem sokkal puhább, rugalmasabb és ez szárítás után is megmaradt. Hébe-hóba fogom még használni, mikor teljes regenerációra van szüksége a hajamnak (havonta egynél többszöri használathoz persze drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.